Про компанію

«MPS CARGO» – українська логістична компанія, що спеціалізується на комплексних логістичних рішеннях та здійснює міжнародні перевезення вантажів та митне оформлення вантажів в Україні та в 229 країнах світу плюс складський сервіс в КНР, Євросоюзі та США. Доставка вантажів здійснюється різними видами транспорту і на сьогоднішній день це: авіаперевезення, морські, автомобільні, залізничні та мультимодальні перевезення вантажів. Ми пропонуємо міжнародні перевезення вантажів за схемами «від дверей до дверей» чи будь-якою іншою схемою, яка буде зручною для нашого Клієнта.

Одна з головних спеціалізацій «MPS CARGO» це митне оформлення вантажів. Знання правил роботи митних органів, наявність консультантів які працювали в митних органах, знання індикативів на товари дозволяють нам впевнено розраховувати як витрати клієнта так і можливі складності при митних операціях. Робота з МПС Карго – це не витрати, а оптимізація Ваших витрат.

МПС КАРГО входить до складу «MPS LOGISTIC GROUP» яка спеціалізується на міжнародній доставці вантажів до 229 країн світу і складається з напрямків: MPS Air/Express – кур’єрська доставка вантажів та авіадоставка комерційних вантажів експорт та імпорт, та компанія надання послуг комплексних логістичних рішень МПС КАРГО.