Послуги

Авіаперевезення

МПС Карго проводить доставку вантажів авіатранспортом в 229 країн світу. Володіючи серйозним досвідом авіаперевезень здійснили перевезення близько 350 тисяч тонн авіавантажів.

Морські перевезення

Компанія «МПС Карго» пропонує сервіс морських вантажних перевезень, комплексне обслуговування під ключ, а саме :букінг контейнера,перевезення в/з порту,повне експедирування від «дверей до дверей».

Залізничні перевезення

Залізничні перевезення — недорогий та оптимальний варіант внутрішньоконтинентальної доставки. Залізничними перевезеннями ви можете відправляти необмежену кількість товару.

Автомобільні перезення

Одним з основних напрямків перевезень нашої компанії, є вантажні перевезення автомобільним транспортом. Основними напрямками є країни Європи , Середньої Азії та ін.. Працюємо з перевіреними фахівцями.

Мультимодальні перевезення

Для нас не існує непереборних шляхів. У разі якщо ваш маршрут проходить через регіони, з проблемним транспортним сполученням, ми готові запропонувати універсальний варіант — мультимодальне перевезення.

Доставка спеціальних вантажів

Доставка спеціальних вантажів вимагає дотримання певних умов транспортування. Має значення і вид транспорту яким здійснюється перевезення вантажу. Перелік особливих вантажів досить широкий.

Митне оформлення

Ми надаємо весь перелік митних послуг — імпорт, експорт, сертифікація. Консультації, оформлення, супровід. Але краще за все ми оптимізовуємо митні витрати та уникаємо затримки митного оформлення.

Страхування

Страхування будь-яких вантажів при перевезеннях – готова продукція, обладнання, сировина . Страхування під час перевезення усіма видами транспорту та консультування питань з страхування.

Збірні вантажі з Китаю морем

Доставка збірних вантажів з Китаю, від 1 куба, дозволяє заощадити на транспортних витратах, вигідно доставити в Україну комп’ютерну та побутову техніку, брендовий одяг, взуття, іграшки, косметику, для власних потреб та бізнесу.

Збірні вантажі з Китаю потягом

Доставка збірних вантажів, від 1 куба, з Китаю потягом дозволяє заощадити на транспортних витратах, вигідно та досить швидко доставивши в Україну комерційних вантажів. Термін доставки від 21 до 25 днів.

Проектні логістичні рішення

Ми — це адаптовані логістичні рішення та оптимальні маршрути. Ви отримаєте відповідь як уникнути зайвих витрат. В разі потреби ми готові прорахувати варіанти відправки в будь-яку точку земної кулі.

Організація закупівлі товарів в Китаї

Маючи багаторічний досвід роботи з КНР проводимо закупівлю товарів з китайських торгових майданчиків. Надаємо повний комплекс послуг із супроводу закупівель і організації виробництва товару в Китаї.

ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ ЗАМОВЛЕННЯ, І МИ РОЗРАХУЄМО ВАРТІСТЬ